Anker Soundcore | Portable Bluetooth Speaker | Boom 2 Plus | 140 W | Waterproof | Bluetooth | Wireless connection | Portable | A
- TootjadAnker Soundcore
- Mudel: A3134061
- Saadavus: 5
-
230€
Anker Soundcore | Portable Bluetooth Speaker | Boom 2 Plus | 140 W | Waterproof | Bluetooth | Wireless connection | Portable | Adventure Green
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 105.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross weight | 4.695 kg |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Kaasaskantav | Yes |
| Muud funktsioonid | Bassp TM 2.0 Technology PartyCast 2.0 technology for 100+ speakers pairing Up to 20 hours of playtime 30W fast charging Built-in power bank 8 unique preinstalled light effects and customizable colors IPX7 waterproof and floatable |
| Net weight | 3.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 48 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 715.60 g |
| Plastic (No PET) | 178.90 g |
| Producer | Anker Soundcore |
| Producer product family | Portable Bluetooth Speaker |
| Producer product name | Boom 2 Plus |
| Sagedusvahemik | 40k Hz |
| Tare weight (kg) | 0.895 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Värv | Adventure Green |
| Veekindel | Yes |
| Võimsus | 140 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







